תיאור
| עשוי מ: Nylon מידות: 26X23X8 ס"מ |
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
₪56.00 – ₪58.00
מק"ט: 32815129053תיק גן תרמיל חיות לילדיות ג'ירפה, קוף, ינשוף, כלב, צפרדע, טלה איכותי ונוח – 2 ריצ'רצ'ים ומקום לשים בקבוק בצד.
| עשוי מ: Nylon מידות: 26X23X8 ס"מ |
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| משקל | 0.21 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 12 × 17 × 19 סנטימטרים |
| Item Type | School Bags |
| Material Composition | nylon |
| Closure Type | Zipper |
| Gender | Boys |
| Main Material | Nylon |
| Model Number | School Bags cm |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 0.200kg |
| Item Height | 31cm |
| Item Length | 21cm |
| Type | Backpack |
| Pattern Type | Cartoon |







שמלת ג' ינס לילדות שרוול ארוך עם כפתורים, אורך שוק וחגורת קשירה במותן, איכותית ונוחה מאוד, מידות 4-16
₪250.00 – ₪263.00
שמלת שושבינה לילדות ללא שרוולים מלפנים מעוטרת בפרחים עם אבנים ומאחור בד שיפון מעוצב בפרחים
₪316.00 – ₪325.00
סדרת חרוזי צ'ארמס בצבע זהב מכסף 925 - יותר מ 50 דוגמאות לבחירה
שמלת שיפון צנועה ואופנתית לילדות גולשת עם שרוולי תחרה ארוכים, אורך רצפה ב 4 צבעים לבחירה
שמלה פרחונית לילדות עם שרוול ארוך מתנפנף בעיצוב מיוחד, שמלה שחורה עם פרחים מדהימים
שמלת אירועים לילדות אורך קרסול שרוול 3/4 עם תחרה ואפליקציות מיוחדות - 3 צבעים לבחירה: לבן ורוד, וזהב
שמלת פרפרים ורודה לילדות, ארוכה ונסיכתית מפוארת ללא שרוולים עם אפליקציות מדהימות, אפשרות לסגנון עם שובל מטורף
₪249.00 – ₪289.00
שמלת אירועים לילדות מקטיפה ונצנצים, שרוול ארוך אלגנטית אורך קרסול בצבע שחור או כחול NAVY
שמלת שושבינה לפעוטות מדהימה לבנה, שרוולים ארוכים, עם תחרה ופנינים מידות 3 חודשים עד שנתיים
שמלת ברך שחורה ליום הולדת לילדות עם תחרה אלגנטית מושלמת ושרוול ארוך
₪177.00 – ₪186.00
שמלת יום הולדת לתינוקות מעוטרת בתחרה ורשת עם סרט ופרח קשור ויסקוזה
₪64.00 – ₪72.00
שמלת ערב לילדות שחורה עם נצנצים סגולים ורודים ארוכה עם שובל נגרר, ללא שרוולים V אחורי, ופרח מתוק
שמלת שושבינה ראוכה לילדות, שרוולים ארוכים, איכותית מאוד, מידות אחרונות בצבע לבן או כחול - חיסול
שמלת ורודה פסים חמודה לילדות עם שרוול 3/4, קלילה ומתאימה לכל אירוע
שמלת כדור רטרו לילדות בצבע שחור סגול מבריק עם מחוך כתפיים חשופות סגנון מערבונים
