תיאור















₪158.00 המחיר המקורי היה: ₪158.00.₪104.00המחיר הנוכחי הוא: ₪104.00.
תיק גן ארנב לילדות, עם ארנב 3D מתוק תפור מאחור בצורת טלאים, עשוי מבד בצבעים מדליקים, תא אחד ומקום לבקבוק בצד. אין דברים כאלו.















| משקל | 0.3 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 30 × 25 × 15 סנטימטרים |
| Brand Name | ARINOCHKA |
| Main Material | Canvas |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | Zipper |
| Type | Backpack |
| Gender | Girls |
| Material Composition | canvas |
| Model Number | 180415-4 |
| Item Height | 29cm |
| Item Length | 25cm |
| Item Weight | 260g |
| Item Width | 12cm |
| Item Type | School Bags |







שמלת אביב סתיו תחרה לבנה לילדות שרוול ארוך, כותנה עם צווארון וסרט קשירה
₪155.00 – ₪183.00
שמלת כלה לילדות מיוחדת בטירוף חובה לראות - פשוט מושלמת
₪159.00 – ₪181.00
שמלת אירועים לילדות בצבע שמפניה, עם מחוך ופנינים, ארוכה ומושקעת, שזורה בחוטים נוצצים, שמלה מהאגדות
שמלת כלה ארוכה לילדות בצבע זהב, רקומה ע אפליקציות ומשובצת חרוזים, שרוול ארוך, צווארון אלגנטי, אורך קרסול
פיג'מה כותונת ליילה ארוכה לילדות לבנה שלג, שרוול ארוך עם פפיון עדין, נסיכתית, מכותנה
₪128.00 – ₪146.00
שמלת נסיכה לילדות מלאה פייטים נוצצים, שרוול נפוח, אורך רצפה בעיצוב מטורף מידות 8-12
₪223.00 – ₪240.00
שמלת תחרה לבנה מלכותית לילדות סופר אפנתית ומרשימה, באיכות מעולה, ללא שרוולים בעיצוב מיוחד
שמלת ברך לילדות עם פרפרים ושרוול ארוך - 5 צבעים לבחירה
₪204.00 – ₪221.00
מקבץ שמלות לתינוקות ופעוטות ב 19 צבעים ועיצובים שונים לגילאים 6 חודשים עד שנתיים
מבחר של יותר מ 100 חרוזי פנדורה צ׳ארמס מכסף 925 אמיתי, באיכות מעולה - מלא דגמים וסגנונות
שמלת קיץ טוטו קלילה נקודות נקודות כמו בסרטים
₪108.00 – ₪117.00
שמלת ערב ילדות מעוצבת ללא שרוולים רוכסן בגב עם תחרת פרחים ומתנפחת בעיצוב מיוחד
₪70.00 – ₪108.00
שמלת ברך מכותנה לילדות ללא שרוולים וטול עדין בעיצוב מתוק מדבש
₪87.00 – ₪102.00
שמלת כלה ברך לילדות בעיצוב מיוחד עם פרווה, אבנים ושרוולים ארוכים
שמלה מלאכית לילדות עם פרפר בגב, שרוול קצר בצבע לבן עם תחרה של כוכבים מתוקים, בצבע לבן או ורוד
