תיאור

₪64.00 – ₪74.00
מק"ט: 32932915831תיק גב מיקי מאוס לילדות עם נקודות מתוקות, 2 אוזניים, 2 תאים ומקום לבקבוקים, בארבע צבעים לבחירה.

| משקל | 0.3 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 10 × 10 × 5 סנטימטרים |
| Item Type | School Bags |
| Closure Type | Zipper |
| Main Material | Nylon |
| Gender | Girls |
| Brand Name | Delune |
| Item Height | 40cm |
| Item Width | 21cm |
| Item Length | 30cm |
| Type | Backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | A007 |
| Material Composition | Polyester |
| Item Weight | 0.73kg |







שמלה ערב אלגנטית לילדות בצבע סגול/אפור מדהימה ומיוחדת, ללא שרוולים, עם תחרה ואפליקציות ופנינים בעבודת יד
₪172.00 – ₪181.00
שמלת נסיכה לבנה עוצרת נשימה עם תחרה מדהימה ולבבות תלויים
₪120.00 – ₪127.00
שמלת נסיכה מנוקדת חמודה לפעוטות שרוולים ארוכים מידה 9-12 חודש חיסול
שמלת נצנציםלילדות בצבע אפור כסף, שרוול קצר, אורך קרסול, איכותית ומושקעת עם סרט במותן מידות 2-14
₪420.00 – ₪493.00
שמלת כתפיות ארוכה לילדות קיצית עם פרחים - גוון חום
₪127.00 – ₪130.00
שמלת ברך לילדות עם שרוולים ארוכים מלאים וסרט קשירה מאחור, מעוטרת ברקמה מדהימה. 3 צבעים לבחירה
₪170.00 – ₪186.00
שמלת שושבינה עם צווארון אורך ברך ושובל רכבת, שרוולים ארוכים עם תחרה ואבנים משובצות בצבע לבן
שמלת כלה מטורפת לילדות עם שובל אורך, שרוול קצר, תחרה ואפליקציות, מידות 4-12 פשוט אין מילים!
₪899.00
שמלת סלסה נגררת לילדות, קצר מקדימה וארוך מאחור, שמלה לרקדניות
₪177.00 – ₪193.00
שמלת כותנה לילדות בצבע שחור, שרוול ארוך בעיצוב אביבי, אורך קרסול
₪146.00 – ₪181.00
שמלות תואמות לאם ולבת עם הדפס פרחוני ושרוול 3/4 מכותנה
₪96.00 – ₪175.00
שמלת ברך לילדות מתחרה מדהימה, מעוצבת באלגנטיות מרבית, שרוול קצר, בצבע לבן או ורוד. אין מילים!
שמלה פרחונית מדהימה לפעוטות עם פרחים משובצת פנינים ותחרה עדינה עד גיל שנתיים, ללא שרוולים, 4 צבעים לבחירה
₪79.00 – ₪110.00
שמלת קומות לילדות בצעב כסף נוצצת שרוולים ארוכים, אורך ברך
שמלת קומות סלסה עם תחרה עליונה משובצת אבנים ורוכסן אחורי סרט ופפיון
₪64.00 – ₪79.00
