תיאור
מידות:28ס"מ גובה, 18ס"מ רוחב, 7ס"מ עומק

₪77.00 – ₪100.00
מק"ט: 32868089827תיק גב מיקי מאוס לילדות עם אוזניים בעיצוב מיוחד בצבע שחור אדום
מידות:28ס"מ גובה, 18ס"מ רוחב, 7ס"מ עומק

| משקל | 0.35 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 10 × 10 × 5 סנטימטרים |
| Item Type | School Bags |
| Item Height | 18cm |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Backpack |
| Item Length | 38cm |
| Brand Name | Delune |
| Model Number | 156 |
| Item Width | 28cm |
| Material Composition | EVA |
| Gender | Girls |
| Item Weight | 0.8kg |
| Main Material | Nylon |







שמלה ורודה לפעוטות עם חגורת מותן ופפיון משובצת אבנים עדינות
שמלת קיץ חמודה לילדות עם ורדים ופרפרים
₪90.00 – ₪143.00
שמלת שושבינה נסיכתיתי בעיצב מיוחד עם כפתורים ופנינים ללא שרוולים, אורך קרסול - 6 צבעים לבחירה
₪146.00 – ₪149.00
שמלת שושבינה נוצצת לילדות מלאה פאייטים בצבע כסף / טורקיז אורך קרסול ללא שרוולים
₪492.00 – ₪575.00
שמלת תחרה לילדות שרוול ארוך בצבע בז', אורך שוק, מהממת
₪142.00 – ₪148.00
שמלת נסיכה מלאה פרחים מיוחדים בצבעים אדום, ורוד וסגול
₪76.00 – ₪120.00
שמלת שושבינה אלגנטית לילדות בצבע שמפניה עם נצנצים גובה ברך בעיצוב מיוחד משובצת אבנים ומה לא...
₪343.00
שמלת ערב מעוצבת לילדות ללא שרוולים עם רוכסן בגב בעיצוב פייטים ובמותניים חגורת אבנים
₪109.00
שמלת סטין ארוכה לילדות עם רקמה של כוכבים נוצצים, ללא שרוולים ופפיון ענק, 3 צבעים לבחירה
₪196.00 – ₪222.00
שמלת יום הולדת לילדות מתחרה לבנה מדהימה עם כתפיות, גובה ברך
₪104.00 – ₪128.00
שמלת שושבינה שחורה משיפון לילדות בתוספת תחרה מדהימה, טול שכבות, יחידה במינה בצבע שחור
₪460.00 – ₪542.00
עליונית מתוקה לילדות סריג עם פרחים עדינים וכפתור פנינה עליון לסגירה
שמלת ילדים עוצרת נשימה לחתונות עם תחרה ורוכסן אחורי
שמלת שושבינה לילדות עם רקמה פרחונית ומשובצת פנינים בצבע ורוד ללא שרוולים, פפיון קשירה אחורי, מדהימה
₪415.00
שמלת ערב אלגנטית לילדות עם קשירה עדינה פפיון בצוואר, שרוול ארוך מנופח בצבעים בורדו או ורוד
