תיאור





















₪164.00 המחיר המקורי היה: ₪164.00.₪98.00המחיר הנוכחי הוא: ₪98.00.
תיק גב מיקי מאוס לילדות – לגן או בית ספר, 2 תאים מרופד ונוח בצבעים אדום ותכלות.





















| משקל | 0.9 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 10 × 10 × 5 סנטימטרים |
| Item Type | School Bags |
| Closure Type | Zipper |
| Main Material | Nylon |
| Gender | Girls |
| Item Length | 12cm |
| Brand Name | Delune |
| Type | Backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Item Height | 32cm |
| Model Number | A007 |
| Item Weight | 0.5kg |
| Material Composition | Polyester |
| Item Width | 26cm |







שמלות שושבינה ארוכה ואלגנטיות לילדות מקטיפה ושילוב של תחרה בעיצוב מיוחד, איכותית 3 שכבות, שרוול 3/4 בצבע אדום עתיק או כחול עמוק
שמלת ערב לילדות בצבע תכלת, ארוכה נגררת עם פרחים ופרפרים רקומים, תערובת כותנה, רוכבן אחורי - נסיכת הקרח
שמלת ערב אלגנטית לילדות בצבע זהב עם רקמת חרוזים מיוחדת, שרוול ארוך, אורך רצפה, איכותית ומרשימה
שמלת יום הולדת סטין מודפסת עם פסים בצבע כחול או בורדו סרט קשירה עם ופפיון קדמי -שמלה קלאסית, ללא שרוולים
₪82.00 – ₪182.00
שמלת שיפון אלגנטית לילדות עם רצועות כתף רחבה ורוכסן אחורי מעוצבת ברמה, ללא שרוולים במבחר צבעים מדהימים
₪104.00 – ₪124.00
שמלת שושבינה לפעוטות 3 חודשים עד 24 חודש, עם חגורת סטין, אבנים משובצות ופרחים רקומים, 4 צבעים לבחירה
₪102.00 – ₪107.00
שמלת תחרלה לילדות, שרוול ארוך, אורך ברך או מקסי בלבן או ורוד
₪82.00 – ₪164.00
שמלת כלה ילדות מיוחדת עם סרט ופרחים זרוקים בתוך השמלה מלמטה.
₪87.00 – ₪112.00
שמלה זהב נוצצת לילדות עם פאייטים ללא שרוולים, אורך קרסול
שמלת שושבינה עם אפליקציות מדהימות, אורך ברך, שרוול רשת ארוך, נצנצים וסרט קשירה מאחור, 3 צבעים לבחירה
שמלת נסיכה ארוכה לילדות מעוטרת בתחרה ואבני חן, שרוול קצר בצבעים מדליקים
₪149.00 – ₪189.00
שמלת שושבינה ארוכה ללא שרוולים לילדות עם סרט, קישוט ותחרה
₪196.00
שמלת כלה לבנה אמיתית לילדות
שמלת שושבינה לבנה לפעוטות משובצת אבנים, נפוחה עם פפיון קשור במותן, 3 שכבות, מרשימה ומדהימה
₪151.00 – ₪161.00
שמלת ערב לילדות לאירועים חשובים מאוד מרשימה ואיכותית, בצבע תכלת אורך קרסול ללא שרוולים, 4 שכבות, סרט סטין במותן - מהממת
