תיאור
אורך : 22ס"מ
רוחב: 2.5 ס"מ
משקל: 31 גרם








₪31.00 המחיר המקורי היה: ₪31.00.₪22.00המחיר הנוכחי הוא: ₪22.00.
אי אפשר להתעלם מיופיו של השעון הזה – שעון שרשרת צמיד עם הרבה לבבות משובצות אבנים יפות.
אורך : 22ס"מ
רוחב: 2.5 ס"מ
משקל: 31 גרם








| משקל | 0.06 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 6 × 6 × 6 סנטימטרים |
| Brand Name | Duoya |
| Model Number | XR746 |
| Case Thickness | 6mm |
| Case Shape | Round |
| Band Material Type | Leather |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Style | Fashion & Casual |
| Band Width | 25mm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Clasp Type | Leather Deployment Bucket |
| Feature | None |
| Dial Diameter | 25mm |
| Water Resistance Depth | No waterproof |
| Band Length | 22cm |
| Dial Window Material Type | Glass |
| 1. Watch | watch women watches women's watch clock |
| 2. Style | quartz watch women bracelet watch watch women lovers watch |
| 3. Hot search words | creative watches watches for women relogio feminino |
| 4. Hot search words | clock women ladies watch wrist watch montre femme |







אותיות באנגלית של חרוזי פנדורה צ׳ארמס מכסף 925 משובצים אבנים מהממות A-Z על תליון קטן
חרוזי פנדורה הסדרה הסגולה כסף S925 תליונים לבבות, פרחים וכפולות
שמלת כלה ילדות מהממת ומעוצבת עם רוכסן צרה מלמעלה עם תחרה במותניים פרחים ושובל ארוך מאחור המעוצב בפייטים
שמלת ערב לילדות אורך ברך בצבע ורוד עתיק, עם אפליקציות של פרחים ופנינים, שרוולים ארוכים ברמה גבוה
שמלת בית ספר פעמון קו תחרה חלול בצבע כחול כהה, עם תחרה עדינה מהממת, מידות 9-14
שמלת חד קרן לילדות עם כנפיים, סט של 3 חלקים בצבעים מטורפים
₪82.00 – ₪144.00
שמלת יום הולדת שנהב לילדות עם חלק עליון תחרה מהממת וסרט סאטן + פפיון אחורי עדין
₪171.00 – ₪182.00
תיק גב מיקי מאוס לילדות עם נקודות מתוקות, 2 אוזניים, 2 תאים ומקום לבקבוקים
₪64.00 – ₪74.00
שמלת שושבינה לילדות עם תחרה ומחוך ללא שרוולים, אורך קרסול עם סרט בצבע קרם במותן, איכתית
₪441.00 – ₪524.00
שמלת שושבינה פרחונית עם פרחים רקומים ותחרה מהממת, גובה ברך ללא שרוולים, 6 צברים לבחירה, כותנה וסטין
שמלה מלאכית לילדות עם פרפר בגב, שרוול קצר בצבע לבן עם תחרה של כוכבים מתוקים, בצבע לבן או ורוד
שמלה סאטן לבנה מיוחדת לחתונה לבנות עם פרח מעוצב באיכות גבוהה
שמלת נסיכה לילדות עם פרחים תחרה וחרוזים מידות 2-14
₪150.00
כפפות לייזר איכותיות נטענות למסיבות ואירועים עם מפסק ON/OFF באדום או ירוק
₪199.00 – ₪449.00
שמלת רקמת תחרה נסיכתית לילדות אורך קרסול עם אפליקציות ופנינים רקומות בתוכה, מרשימה ואיכותית, שרוול ארוך
₪83.00 – ₪194.00
