תיאור
₪35.00 המחיר המקורי היה: ₪35.00.₪28.00המחיר הנוכחי הוא: ₪28.00.
שעון צמיד אפנתי לילדות עם פנינים משובץ אבנים ותליון של כוכב, 7 צבעים לבחירה
































| שם מותג | Lecopike |
|---|---|
| תנועה | QUARTZ |
| Water Resistance Depth | לא עמיד למים |
| סוג האבזם | אבזם מוסתר |
| סגנון | simple |
| חומר מארז | STAINLESS STEEL |
| חומר תיבות & מארזים | No package |
| תכונה | אף לא אחד |
| להקת סוג חומר | עור |
| חיוג קוטר | 33mm |
| מספר דגם | Quartz Wristwatches |
| Band Length | 23cm |
| חיוג סוג חומר חלון | זכוכית |
| עובי מקרה | 7mm |
| רוחב פס | 3mm |
| צורת מקרה | ROUND |







שמלת שושובינה נצנצים מדהימה עם שרוול ארוך, אפליקציות ופנינים שזורים, אורך שוק, איכותית ומרשימה, 5 צבעים לבחירה
₪183.00 – ₪193.00
תיק גב מיקי מאוס לילדות עם אוזניים בעיצוב מיוחד
₪77.00 – ₪100.00
שמלת שיפון קייצית יוקרתית לילדות באיכות גבוה ב-18 צבעים לבחירה, ללא שרוולים אורך ברך סרט קשירה אחורי
שמלת אירועים לילדות מעוטרת בתחרה וסרט עם נוצצים בצבעים שונים
₪82.00 – ₪99.00
שמלות לאם ולבת תואמות בצבע אדום יין פרחוניות, ארוכות מקסי עם שרוול ארוך, שמלות אביביות וקלילות
₪67.00 – ₪110.00
שמלת טוטו נפוחה במיוחד עם כתפיות ועיטור של פרחים בחזה
שמלת טוטו ברמת גימור גבוה לילדות עם תחרה פייטים פפיון ומה לא - פשוט מושלמת
₪104.00 – ₪111.00
שמלת סרפן אוברול לילדות לבית ספר מעוצבות ומדהימות בכחול כהה
שמלת כלה לילדות עם פנינים מהממות ופרחים רקומים + טול ארוך מהמם נפרד
שעות צמיד וינטג' אופנתי, עם חרוזים, פנינים ואבנים - 7 צבעים לבחירה
עליונית קרדיגן לילדות איכותית מכותנה, שרוול ארוך בסגנונות שונים
₪62.00
שמלה ארוכה לילדות "מלכת הלילה", עם כוכבים וירח בצבע כחול עמוק ושרוול ארוך, שילוב של פוליאסטר ואקרילי
₪73.00 – ₪228.00
שמלת נסיכה לילדות ללא שרוולים, מושלגת עם פרחים ופנינים עדינים במותן, גובה ברך
₪223.00 – ₪240.00
שמלת כלה לבנה לילדות חלק עליון תחרה עם שרוולים קצרים וסרט מותן מסאטן
₪704.00
שמלה ארוכה לילדות מסטין ללא שרוולים עם רקמה פרחונית מיוחדת ופנינים מקדימה, פפיון ורוכסן סגירה אחורי, פשוט מדהימה, 4 צבעים לבחירה
₪83.00 – ₪230.00
