תיאור
₪26.00
מק"ט: 4000329527439שעון יד צמיד לילדות משובץ יהלומים וקריסטלים בצורת לב – 10 צבעים לבחירה


























| שם מותג | Lecopike |
|---|---|
| תנועה | QUARTZ |
| Water Resistance Depth | לא עמיד למים |
| סוג האבזם | אבזם מוסתר |
| סגנון | אופנה ומקרית |
| חומר מארז | ALLOY |
| חומר תיבות & מארזים | No package |
| תכונה | אף לא אחד |
| להקת סוג חומר | עור |
| חיוג קוטר | 36mm |
| מספר דגם | Women's Watches Starry sky |
| Band Length | 24cm |
| חיוג סוג חומר חלון | זכוכית |
| עובי מקרה | 6mm |
| רוחב פס | 16mm |
| צורת מקרה | ROUND |







שמלת שושבינה סטרפלס לילדות בצבע שחור/אפרסק מעוטרת בתחרה ארוכה לרצפה
₪374.00 – ₪399.00
שמלת שושבינה לילדות דגם פנטזיה, ארוכה ואיכותית שרוול ארוך עם רקמה, תחרה ופנינים בעיצוב חלומי, לבן או ורוד
₪251.00
שמלת שנל שמבריי לילדות מכופתרת עם תחרה לבנה וחגורה
₪106.00 – ₪112.00
חרוזי צ'ארמס פנדורה 925 משובצים זרקונים מכסף S925, בצבעים מדליקים ומבריקים
חרוזי צ׳ארמס פנדורה ורודים לילדות מכסף 925 בצבעים מדהימים של ורוד, מעל 100 דגמים לבחירה
שמלת שושבינה מדהימה לילדות עם שרוול ארוך, אפליקציות נופלות ושרוולי תחרה עדינים, סגירת קשירה אחורית
₪216.00 – ₪220.00
כותונות פיג'מות מכותנה תואמות לאם ולבת נסיכתיות עם שרוול ארוך בצבע לבן
₪102.00 – ₪142.00
שמלת סלסה נגררת לילדות, קצר מקדימה וארוך מאחור, שמלה לרקדניות
₪177.00 – ₪193.00
שמלת מסיבה שיפון לילדות, כתף אחת, בעיצוב של כפלים פרחים על הכתף, שמלה ארוכה
₪120.00 – ₪140.00
שמלת יום הולדת אירופאית בצבע שמנת נפוחה ואלגנטית
₪103.00 – ₪112.00
מבחר של מעל 100 חרוזי פנדורה צ׳ארמס מכסף 925 צבעוניים בגוונים של כחול מדהים, מלא צורות מגניבות
₪34.90
שמלת כלה מדהימה לילדות עם סרט ותחרה ללא שרוולים
שמלת שיפון ארוכה לילדות עם כתפיות הצבעים אפנתיים פשוט מושלמת לאביב
₪88.00 – ₪104.00
שמלת יום הולדת מסיבתית לילדות עם פרחים עדינים רקומים לאורך כל השמלה, דובה ברך ללא שרוולים, 4 צבעים לבחירה
₪125.00 – ₪149.00
שמלת קומות מעוטרת ברקמה ופייטים עם סרט ופפיון מאחור מתאים לרקדניות
₪125.00 – ₪137.00
