תיאור

|
|
|
₪89.00 המחיר המקורי היה: ₪89.00.₪59.00המחיר הנוכחי הוא: ₪59.00.
שמלת מיני מאוס לפעוטות שרוול ארוך בצורת אוברול וידיים, 4 צבעים לבחירה – מתוקי!

|
|
|
| שם מותג | Disney |
|---|---|
| טווח גיל | 13-24m |
| סוג התבנית | קריקטורה |
| מקור | CN (מקור) |
| מין | נקבה |
| אורך שרוול (סנטימטר) | מלא |
| סגנון שרוול | REGULAR |
| סגנון | פורמליות |
| תפאורה | PATTERN |
| Dress Style | a |
| Material Composition | cotton |
| שם מחלקה | baby |
| אורך שמלות | באורך הברך |
| צללית | כדור שמלה |
| מספר דגם | lyq |
| קולר | Circular collar |
| חומר | COTTON |
| Actual Images | yes |
| Name | Hapi Woo |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Department Name | Baby |
| Gender | Baby Girls |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.200kg (0.44lb.) |
| Package Size | 25cm x 20cm x 15cm (9.84in x 7.87in x 5.91in) |







שמלת כיסים אלגנטית ארוכה עם כפתורים עדינים מקדימה ושרוול 3/4 בצבע אפור
שמלת חוף פסים לילדות עם כיסים ושרוול קצר, אופנתית מתאימה ליום יום
₪62.00 – ₪72.00
שמלת שושבינה לפעוטות 3 חודשים עד 24 חודש, עם חגורת סטין, אבנים משובצות ופרחים רקומים, 4 צבעים לבחירה
₪102.00 – ₪107.00
שמלת ברך פרחונית איכותית לילדות עם בטנה מכותנה שרוול קצר בתבע לבן עם פרםים ורודים ופפיון אחורי
₪151.00 – ₪164.00
שמלת שושבינה שחורה מסטין לילדות אורך רצפה, עם פרח קדמי משובץ אבנים, אלגנטית ומעוצבת ברמה גבוה, ללא שרוולים
₪419.00
שמלת ערב לילדות גולשת לרצפה עם שרוולים קצרים תחרה בחלק העליון וכתפורים מעוצבים בגב
₪120.00 – ₪144.00
שמלות אביביות לאם ולבת, אורך ברך, שרוול ארוך עם קשירה בצוואר, בצבעים תכלת או ורוד עם הדפסי נקודות
₪85.00 – ₪118.00
שמלת נשף שחורה לילדות עם זהב, 2 קומות ארוכה עם נוצצים מזהב סגנון קרנבל, שרוול ארוך בעיצוב מטורף
₪111.00 – ₪335.00
שמלת שושבינה עם שובל אחורי, מעוטרת בתחרה אלגנטית ומעטפת מלמלה מדהימה
₪156.00 – ₪172.00
תיק גן תרמיל חיות לילדיות ג'ירפה, קוף, ינשוף, כלב, צפרדע, טלה איכותי ונוח
₪56.00 – ₪58.00
שמלות לאם ולבת תואמות מכותנה עם כפתורים קדמיים בעיצוב קייצי, בצבע מנטה או כחול NAVY
₪88.00 – ₪152.00
חרוזי שרשרת צ׳ארמס פנדורה מכסף 925 בדגמים מדליקים משובצות אבנים מהממות בצבעים שונים
שמלת לוליטה קומות לילדות פגזית שרוול קצר בגוונים תכלת \ ורוד אורך שוק
₪128.00 – ₪153.00
שמלת כלה לילדות עם פרחים תלויים כמו באגדות ורקמה מיוחדת בחלק העליון
₪112.00 – ₪140.00
שמלת מסיבה לילדות מלאה נצנצים וכוכבים, שרוול 3/4, אורך קרסול בצבע סגול או קרם, קצרה או ארוכה
₪242.00 – ₪283.00
