תיאור








₪80.00 המחיר המקורי היה: ₪80.00.₪29.99המחיר הנוכחי הוא: ₪29.99.
חרוזי צ'ארמס פנדורה עגולים מכסף 925 משובצים זרקונים מכסף S925, בצבעים מדליקים ומבריקים.








| משקל פריט | 10g |
|---|---|
| מקור | CN (מקור) |
| תעודה | YES |
| סוג הפריט | Beads |
| Certificate Number | – |
| סטון ראשי | זירקון |
| מספר דגם | SMC |
| סוג התעודה | GDTC |
| צורת פריט | עגולה מבריק בצורה |
| קנס או אופנה | קנס |
| Item Height | 8mm |
| סוג מתכות | SILVER |
| Metals Type | ALLOY |
| Item Weight | 2-5g |
| Model Number | Fit Original Pandora Charms Bracelets |
| Color | Silver Color Blue green pink white |
| Quality | Top Quality |
| Style | Hot sale |
| Occasion | Wedding Anniversary Engagement |







שמלת ברך אלגנטית לילדות עם תחרה, חצי סאטן, צווארון סיני ושרוול ארוך
₪64.00 – ₪192.00
שמלת שיפון ארוכה לילדות עם כתפיות הצבעים אפנתיים פשוט מושלמת לאביב
₪88.00 – ₪104.00
שמלת אביב סתיו תחרה לבנה לילדות שרוול ארוך, כותנה עם צווארון וסרט קשירה
₪155.00 – ₪183.00
שמלת חתונה לילדות ללא שרוולים עם תחרה ומלמלת רשת ארוכה
₪114.00 – ₪129.00
שמלת תחרה לילדות, ללא שרוולים, תערובת כותנה רכה ונעימה עם מחוך ופפיון קדמי ואחורי בצבע לבן או ורוד, רוכסו אחורי
₪111.00 – ₪124.00
שמלת שושבינה לילדות ארוכה עם פרחים, תחרה מושבצת אבנים בצבע כסף, ואפליקציות מדהימות ללא שרוולים בצבע ורוד או לבן
₪182.00 – ₪206.00
שמלת קיץ פרחונית לילדות ללא שרוולים
₪110.00 – ₪114.00
שמלת שושבינה לילדות בצבע לבן שלג סופר אלגנטית ומרשימה עם שובל אחורי נגרר ופייטים של פרחים + רקמה + פפיון אחורי + תליוני פנינה תלויים
כתנות לילה פיג'מה לילדות שרוול ארוך כותנה אורך קרסול בעיצוב מדליק - לבן
₪146.00 – ₪157.00
מקבץ שמלות ברך לילדות מתוקות ב-7 סגנונות וצבעים שונים, פרחים, כוכבים ונקודות, מידות 2-8 שנים
שמלת ערב שחורה ומיוחדת עם כוכבים בצבע זהב ורשת
₪151.00 – ₪156.00
שמלת תחרה לילדות עם פרחים צרור פאצ'ים במותניים - צריך לראות בכדי להבין
₪146.00 – ₪168.00
מבחר של יותר מ 100 חרוזי פנדורה צ׳ארמס מכסף 925 אמיתי, באיכות מעולה - מלא דגמים וסגנונות
שמלות לאם ולבת תואמות מכותנה עם כפתורים קדמיים בעיצוב קייצי, בצבע מנטה או כחול NAVY
₪88.00 – ₪152.00
שמלת שיפון לילדות באורך רצפה שרוולים ארוכים, נסיכתית ויוקרתית בעיצוב מיוחד, 12 צבעים לבחירה
₪492.00 – ₪540.00
