תיאור
| טבלת מידות בס"מ | ||||
| מידה | מתאים לגובה | אורך | מותן | – |
| S | 80-100cm | 65cm/25.59inch | 40cm/15.75inch | – |
| M | 100-120cm | 72cm/28.35inch | 42cm/16.54inch | – |
| L | 120-140cm | 79cm/31.10inch | 44cm/17.32inch | – |











₪29.00 – ₪34.00
מק"ט: 32658115637גרביון אכותי לילדות בעיצוב מעויינים ובלמטה של הגרביון משולב בובת ברבי מגיע בשלוש צבעים לבן ורוד ושחור
| טבלת מידות בס"מ | ||||
| מידה | מתאים לגובה | אורך | מותן | – |
| S | 80-100cm | 65cm/25.59inch | 40cm/15.75inch | – |
| M | 100-120cm | 72cm/28.35inch | 42cm/16.54inch | – |
| L | 120-140cm | 79cm/31.10inch | 44cm/17.32inch | – |











| משקל | 0.12 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 10 × 5 × 3 סנטימטרים |
| Brand Name | GAOKE |
| Department Name | Children |
| Item Type | Tight |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | OSM673610 |
| Material | Cotton |
| Gender | Girls |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | White , Pink , Black — 3 Colors |
| Place of Origin | Made in China |
| Size | S M L |
| S | Suitable heigh 80-100cm |
| M | Suitable heigh 100-120cm |
| L | Suitable heigh 120-140cm |







שמלת ערב לילדות מושלגת לבנה, עם תחרה ורקמה בחלק הגליון, שמלה ארוכה מהסרטים עם שרוול ארוך
שמלת מסיבה שיפון לילדות, כתף אחת, בעיצוב של כפלים פרחים על הכתף, שמלה ארוכה
₪120.00 – ₪140.00
שמלת ברך שחורה ליום הולדת לילדות עם תחרה אלגנטית מושלמת ושרוול ארוך
₪177.00 – ₪186.00
שמלת ברך לילדות רשת נופלת
₪72.00 – ₪83.00
שמלת אירועים רכבת לילדות עם שרוולי תחרה ארוכים וסרט קשירה, מהממת, 4 צבעים לבחירה
שמלת בת ים תחרה לבנה לילדות, שרוול /3/4 מקסימה אורך קרסול מעוצבת ברמה גבוהה - שמלת מסלול
₪470.00 – ₪536.00
גרביונים 2 צבעים באחד, סקיני מדליק וסופר טרנדי, נמתח עד אין סוף, סופר איכותי, 18 צבעים לבחירה
₪19.99
שמלת תחרה נפוחה מעוצבת בצבע קרם חלק עליון קרום עם שרוולים קצרים
₪102.00 – ₪132.00
שמלה יום הולדת לילדות עם רוכסן ללא שרוולים פרחונית
₪112.00 – ₪140.00
שמלת ברך נסיכה לילדות סטאן עם חלק עליון רקום מהממת
₪111.00 – ₪136.00
שעון צמיד תכשיט בצבע זהב אפנתי משובץ באבנים ואבן גדולה מהממת באמצע
כותונת פיג'מה לילדות לבנה, שרוול ארוך עם עיטורי תחרה מהממים בצבע לבן שלג, כותנה
₪152.00 – ₪164.00
שמלת כלה מלאכית לילדות עדינה וצועקת עם רקמה מעוצבת ורשת נפוחה
₪118.00 – ₪134.00
כתנות לילה פיג'מה לילדות שרוול ארוך כותנה אורך קרסול בעיצוב מדליק - לבן
₪146.00 – ₪157.00
שמלת יום הולדת לילדות מתחרה לבנה מדהימה עם כתפיות, גובה ברך
₪104.00 – ₪128.00
