תיאור









₪103.00 המחיר המקורי היה: ₪103.00.₪41.00המחיר הנוכחי הוא: ₪41.00.
אותיות באנגלית של חרוזי פנדורה צ׳ארמס מכסף 925 משובצים אבנים מהממות A-Z על תליון קטן









| משקל פריט | 10g |
|---|---|
| מקור | CN (מקור) |
| תעודה | YES |
| סוג הפריט | Beads |
| Certificate Number | – |
| סטון ראשי | זירקון |
| מספר דגם | 925 silver |
| סוג התעודה | GDTC |
| צורת פריט | לא סדיר |
| קנס או אופנה | קנס |
| Item Height | 5mm |
| סוג מתכות | SILVER |
| Material | 925 sterling silver,Size: long 23mm |
| Quantity | 1PC,listing only for one bead,not including bracelet chain |
| Package | In flannelette pouch along with silver polishing cloth |
| Ideal present | Christmas day,Valentines day and Birthday to your wife and mom |
| Weight | about 1.00gram,unthreaded core |
| Perfect gift for Mother's Day | Christmas day,Valentines day and Birthday to your girlfriend, wife and |







אותיות באנגלית של חרוזי פנדורה צ׳ארמס מכסף 925 משובצים אבנים מהממות A-Z על תליון קטן
שמלת כלה מתוקה עם קישוטים עדינים של תחרה וחרוזים
שמלת לוליטה לילדות מיוחדת מכותנה, מעוצבת ברמות, שרוול מנופח 3/4, מקושטת בתחרה עדינה
₪134.00 – ₪154.00
שעון צמיד תכשיט בצבע זהב אפנתי משובץ באבנים ואבן גדולה מהממת באמצע
שמלת טוטו יום הולדת נסיכתית לתינוקות ופעוטות, שרוול ארוך עם פנינים, 6 צבעים לבחירה, 9 חודשים עד גיל 5
₪137.00 – ₪149.00
שמלת שיפון ארוכה לילדות עם כתפיות הצבעים אפנתיים פשוט מושלמת לאביב
₪88.00 – ₪104.00
שמלה תחרה מיוחדת לילדות קיצית בשילוב פרחים וחרוזים מיוחדים
₪100.00 – ₪113.00
שמלת נסיכה סטרפלס עם פרפרים וגלימת רשת נגררת רקומה עם פרפרים - מדהימה ומושקעת
₪596.00 – ₪653.00
שמלת בוהמיה פרחונית עם קשת ועניבה עם סרט ופרח מכותנה
₪98.00 – ₪118.00
שמלת שיפון לילדות עם קפלים גבוהים במותן, ארוכה עם שרוולים קצרצרים, בצבעי אביב ועיצוב מושלם
שמלת רשת אורך ברך לילדות מידות 4-7 שנים, לבנה עם סרט פרחים קשירה במותן, שרוול ארוך
חרוזי פנדורה צ׳ארמס של חודשי השנה בצבעים מהממים! S925, דגמים נדירים בצבעים של ורוד, כחול טורקיז ועוד.
₪29.99
כפפות לייזר איכותיות נטענות למסיבות ואירועים עם מפסק ON/OFF באדום או ירוק
₪199.00 – ₪449.00
שמלת שושבינה לבנה לפעוטות משובצת אבנים, נפוחה עם פפיון קשור במותן, 3 שכבות, מרשימה ומדהימה
₪151.00 – ₪161.00
שמלת אפרסק מדהימה לילדות ארוכה עד הרצפה, חלק עליון קטיפה, וטול מהמם עם כוכבים וסוסים מזהב, שרוול ארוך
₪327.00 – ₪365.00
