תיאור
מידות:28ס"מ גובה, 18ס"מ רוחב, 7ס"מ עומק

₪77.00 – ₪100.00
מק"ט: 32868089827תיק גב מיקי מאוס לילדות עם אוזניים בעיצוב מיוחד בצבע שחור אדום
מידות:28ס"מ גובה, 18ס"מ רוחב, 7ס"מ עומק

| משקל | 0.35 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 10 × 10 × 5 סנטימטרים |
| Item Type | School Bags |
| Item Height | 18cm |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Backpack |
| Item Length | 38cm |
| Brand Name | Delune |
| Model Number | 156 |
| Item Width | 28cm |
| Material Composition | EVA |
| Gender | Girls |
| Item Weight | 0.8kg |
| Main Material | Nylon |







שמלת קטיפה לילדות עם שרוול ארוך ברך בצבע אדום יין
₪122.00 – ₪142.00
שמלה מודפסת לילדות עם שרוולים קצרים והדפסת פרחים ופפיון
כתונת לילה עם תחרה לילדות, שרוול ארוך איכותית, עם תחרה מדהימה, מעוצבת ברמה בצבע ורוד
₪137.00 – ₪145.00
שמלה קיצית לילדות ליום יום מקושטת ברקמה ותחרה בצבע אפרסק
₪89.00 – ₪118.00
שמלות לאם ולבת תואמות פסים לבן כחול ואדום, שמלת מקסי שרוול קצר מכותנה
₪53.00 – ₪92.00
שמלת ערב תכלת לילדות "מלכת הכוכבים" שרוול ארוך עם נצנצים, מאוד כחולה - מאוד תכלת, קצרה או ארוכה, 2 סוגי עליוניות לבחירה
₪73.00 – ₪283.00
שמלת פרח כפלים אנגלית לילדות בצבע ורוד עתיק, מהממת ומושקעת עם אפליקציות, רקמה ותחרה
₪429.00
שמלת טול פרחונית לפעוטות, שרוולים ארוכים בצבעים ורוד או צהוב, לגילאים 3 עד 24 חודשים, כותנה
שמלת נסיכה לפעוטות עם חגורת פרח ותליון אבנים עדינות - מושלם לימי הולדת בצבע אפרסק / לבן
₪97.00 – ₪103.00
שמלת שושבינה לילדות אורך ברך עם אפליקציות פרחים ופנינים, 4 שכבות ללא שרוולים, 4 צבעים לבחירה
₪117.00 – ₪124.00
שמלת ערב מקסי שיפון לילדות, חלק עליון תחרה עם סרט סביב המותן ופפיון מאחור, ללא שרוולים
₪95.00 – ₪123.00
שמלת שוששבינה בצבע שמפנייה עם מחוך מדהים ותחרה מטורפת, 3 שכבות איכותית, ללא שרוולים, דגם קצר או ארוך
₪250.00 – ₪295.00
שמלת שושבינה לילדות לבנה עם פנינים ופייטים, שרוולים ארוכים אורך קרסול, סרט קשירה מאחור
מקבץ שמלות לילדות אדומות / יין מקטיפה מרהיבות בעיצוב רטרו, איכותית ונוצצת
₪284.00 – ₪547.00
שמלת ברך פרחונית לקיץ מגניבה ומיוחדת בכמה סגנונות מכותנה
₪81.00 – ₪98.00
