תיאור














₪54.00 – ₪72.00
מק"ט: 32850446656תיק גב לגן לילדות – חד קרן, דבורה, כריש, חיפושית, חתול ועוד דמוייות של חיות מדהימות ומתוקות במחיר של פחות מ 100 ש"ח. מתאים לילדות שהולכות לגנים עם מספיק מקום לשים את כל מה שהם צריכים – 2 תאים!














| משקל | 0.18 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 25 × 20 × 8 סנטימטרים |
| Item Type | School Bags |
| Item Weight | 170g |
| Closure Type | Zipper |
| Gender | Girls |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Model Number | 26.5*24*10.5 cm |
| Item Height | 26.5cm |
| Main Material | Corduroy |
| Item Width | 10.5cm |
| Material Composition | Plush Cotton |
| Brand Name | AWINPOP |
| Item Length | 24cm |
| Type | Backpack |







שמלת ברך לילדות ללא שרוולים עם רקמה פרחונית מדהימה ופפיון אחורי בצבעים ורוד או שמפניה
₪140.00 – ₪145.00
שמלת קומות מדהימה לילדות עם פרחים וסרט מותן 4 שכבות של איכות ויופי
₪106.00 – ₪114.00
שמלת רקמת תחרה נסיכתית לילדות אורך קרסול עם אפליקציות ופנינים רקומות בתוכה, מרשימה ואיכותית, שרוול ארוך
₪83.00 – ₪194.00
שמלת ערב לילדות בצבע ירוק זית בעיצוב מיוחד מהאגדות, שילוב של קטיפה, כותנה וסטין, אורך רצפה ללא שרוולים
₪362.00 – ₪435.00
שמלת תחרה לבנה מהממת לילדות, אורך קרסול ושרוולים ארוכים, עם רקמה פרחונית עדינה ומיוחדת, כפתור סוגר בגב
₪131.00 – ₪135.00
שמלת תחרה מלאה ברקמה מהממת מעוטרת בחרוזים ופרחים במותן
₪208.00 – ₪248.00
שעון צמיד אפנתי לילדות עם פנינים משובץ אבנים ותליון של כוכב, 7 צבעים לבחירה
כותונת שינה פיג'מה לילדות שרוולים קצר,מכותנה עם תחרה מהממת בצבע לבן
₪130.00 – ₪143.00
שמלת שיפון יוקרתית לילדות, לאירועים חשובים ומרשימים, סופר איכותית ואלגנטי, ללא שרוולים וסרט קשירה לאחור, מידות 2-14 בצבע כחול
שמלת ברך תחרה קלאסית מהממת ומרשימה ללא שרוולים בצבעים שונים
₪55.00 – ₪63.00
שמלת ויסקוזה תחרה מקסי לילדות, ללא שרוולים, עם תחרה מדהימה, בצבעים לבן או בז', רוכסן אחורי
₪62.00 – ₪125.00
שמלת שושבינה אורך ברך לילדות, עם אפליקציות ושרוולים ארוכים ב 3 צבעים - נוצצת במיוחד
שמלת רטאו מקטיפה בצבע יין אורך רצפה, שרוול ארוך מעוצבת ואיכותית
₪395.00
שמלת ערב לילדות שחורה עם נקודות לבנות, שרוול קצר מעטפת, עיצוב נדיר, אורך רצפה, מידות 3-14
שמלת נשף לילדות בשילוב נצנצים ותחרה מהממת בצבעים שונים
₪187.00 – ₪236.00
